1. Uluslararası 4. Ulusal Geleceğin Tıbbı Kongresi

Uluslararası olarak 20, 21, 22 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz kongremiz, 50 farklı tıp fakültesinden 500’ü aşkın tıp öğrencisinin ve birçok hekimin katılımı ile gerçekleşti. Kongremizde sağlık sektöründe gelecekte söz sahibi olacak tıp öğrencileriyle; gelecekteki tıp teknolojileri, sağlık sisteminin geleceği, tıp etiği, ilaç yaklaşımındaki değişiklikler gibi birçok konuyu ele alıp konuştuk.

Eş zamanlı üç salonda, kök hücreden, yüz nakline; kanser tedavisinden, robotik cerrahiye, Türkiye’de uydu çalışmalarına birçok alanda doktor adaylarımızdan ve hocalarımızdan sunumlar dinledik. Sanal gerçeklik ve yapay zekadan hipnoza, adli tıptan medikal illüstrasyona birbirinden ilginç 15’in üstünde atölye gerçekleştirdik. Bu atölyelerimizde Dr. Yusuf YEŞİL, Prof. Dr. Ahmet SINAV ve nice değerli hocalarımızı ağırladık.

Ayrıca onur konuklarımız olarak Prof. Dr. İbrahim HAZNEDAROĞLU, Prof. Dr. Bülent KARADAĞ, Prof. Dr. İsmet KIRPINAR, Prof. Dr. Hasan YAZICI, Prof. Dr. Nurdan TÖZÜN’ü ağırladık.

Sapanca Gölü kıyısında gala yemeğimizi organize ettik ve keyifli vakit geçirdik.

Sosyal programımızda rafting ve paintball seçeneklerimiz mevcuttu.