Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Araştırma Topluluğu SAÜTTAT olarak 20-21-22 Nisan 2019 tarihlerinde “1. Uluslararası/4. Ulusal Geleceğin Tıbbı Kongresini” siz değerli katılımcılara duyurmaktan onur duyarız. Önceki senelerde üç tanesini ulusal olarak gerçekleştirdiğimiz kongremizde bu sene de 50 farklı tıp fakültesinden 500’ü aşkın hekim adayının ve hekimin katılımını bekliyoruz.

Kongremizde sağlık sektöründe gelecekte söz sahibi olacak tıp öğrencileriyle; gelecekteki tıp teknolojileri, sağlık sisteminin geleceği, tıp etiği, ilaç yaklaşımındaki değişiklikler gibi birçok konuyu ele alıp konuşacağız. Bu amaçla uluslararası katılımlı kongremize alanında saygın ve etkin birçok bilim insanını davet ettik.

“1. Uluslararası/4.Ulusal Geleceğin Tıbbı Kongresi”nde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. 20-21-22 Nisan tarihleri arasında Sakarya’da buluşmak dileğiyle.

Destekleriyle bilimsel yönden bizlere yön gösteren kongre bilimsel kurulumuza, konuşmacılarımıza ve değerli katılımcılarımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.