Geçmiş Kongrelerimiz

1. Ulusal Geleceğin Tıbbı Kongresi

İlk kongremizde Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezen Şener KOMŞUOĞLU’nu ağırladık. Ünlü fütürist Dr. Cenk TEZCAN bize ufuk açıcı bir sunum yaptı. Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan AKDEMİR yapmış olduğu operasyonu bize canlı olarak sundu. Prof. Dr. Şükrü HATUN, Prof. Dr. İrfan ŞENCAN, Prof. Dr. Harun TAŞKIN, Prof. Dr. Özcan EREL, Prof. Dr. Murat AKSU gibi birçok isim kongremize katıldı.

2. Ulusal Geleceğin Tıbbı Kongresi

İkinci kongremizde onur konuğu olarak Prof. Dr. Kenan GÜLER’i ağırladık. Dr. Kerem KINIK bize ”Öteki Dünyanın Geleceğini” anlattı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İSLAM kongremize gelerek bizi onurlandırdılar, bize sunum yaptılar. Ünlü fütürist Dr. Cenk TEZCAN önceki kongremizde olduğu gibi bakış açımıza bir açı daha kattı. Acıbadem Üniversitesi Genel Sekreteri ve Acıbadem Sağlık Grubunda İcra Kurulu Üyesi ve CEO danışmanı Dr. Hasan KUŞ,İstanbul Anadolu Kuzey Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Prof. Dr. Kemal MEMIŞOĞLU, Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Levent ALTINTAŞ gibi birçok isim kongremize katıldı.

3. Ulusal Geleceğin Tıbbı Kongresi

2017 yılında üçüncüsünü düzenlediğimiz kongremizde, Türkiye’nin dört bir yanından beş yüzü aşkın doktor adayı ağırladık. Kıymetli hocalarımızla 10’u aşkın kurs düzenledik. Eş zamanlı üç salonda, kök hücreden , yüz nakline; kanser tedavisinden, robotik cerrahiye birçok alanda doktor adaylarımızdan ve hocalarımızdan sunumlar dinledik. Katılımcılarımıza 360° görüntüyle ameliyat izleterek geleceğin teknolojisi VR’ı (sanal gerçeklik) tanıttık. Poster ve Tıp temalı fotoğraf yarışmaları düzenledik. Yarışma sonunda ilk 3’e girenlere ödül verdik. Kapanışımızda ise, onur konuğumuz dünyaca ünlü beyin cerrahı Prof.Dr. Gazi Yaşargil’in etkileyici sunumunu izleme, katılımcılarımıza bakış açısı kazandıracak ilginç vakalarını dinleme ve 44 yıllık mesleki tecrübesinden faydalanma şerefine eriştik. Ayrıca onur konuklarımız olarak Prof.Dr. Nazan Aydın ve sayın Rüstem Keleş’i de ağırladık.

1. Uluslararası 4. Ulusal Geleceğin Tıbbı Kongresi

Uluslararası olarak 20, 21, 22 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz kongremiz, 50 farklı tıp fakültesinden 500’ü aşkın tıp öğrencisinin ve birçok hekimin katılımı ile gerçekleşti. Eş zamanlı üç salonda, kök hücreden, yüz nakline; kanser tedavisinden, robotik cerrahiye, Türkiye’de uydu çalışmalarına birçok alanda doktor adaylarımızdan ve hocalarımızdan sunumlar dinledik. Sanal gerçeklik ve yapay zekadan hipnoza, adli tıptan medikal illüstrasyona birbirinden ilginç 15’in üstünde atölye gerçekleştirdik. Bu atölyelerimizde Dr. Yusuf YEŞİL, Prof. Dr. Ahmet SINAV ve nice değerli hocalarımızı ağırladık. Ayrıca onur konuklarımız olarak Prof. Dr. İbrahim HAZNEDAROĞLU, Prof. Dr. Bülent KARADAĞ, Prof. Dr. İsmet KIRPINAR, Prof. Dr. Hasan YAZICI, Prof. Dr. Nurdan TÖZÜN’ü ağırladık.